Vážení zákazníci a obchodní přátelé,

společnost ETYVA s.r.o. byla založena v roce 2012 jako obchodně – inženýrská v oboru plynárenství, ve kterém máme více než 35letou praxi s realizací montáží, oprav, revizí a zkoušek vyhrazených plynových zařízení provozovaných s různými medii.

Naše portfolio činností zahrnuje též revize a zkoušky provozovaných tlakových zařízení, zejména parní kotle, horkovodní kotle, tlakové nádoby.

V poradenské oblasti jsme rozšířili naše činnosti o výstavbu, implementaci a revize ISM, o komplexní služby v oblasti ochrany životního prostředí a podnikové ekologie.

Naše společnost se zaměřuje na poradenskou činnost v organizaci a řízení v malých a středních společnostech. Cílem je nastavení procesů, zavádění informačních systémů a optimalizace nákladových výdajů, efektivita realizovaných projektů.

Zajišťujeme též pro naše zákazníky návrhy, projekce, dodávky a servisní činnosti kompletních technologických zařízení a celků pro snižování emisí tuhých a plynných znečišťujících látek do ovzduší především z technologických a energetických procesů.